Polityka RODO

 

25 maja 2018 r. weszło w życie RODO czyli Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE. W związku z obowiązującymi przepisami prawa pragniemy poinformować, w jaki sposób przetwarzamy dane osobowe, które zostawiacie na stronie Kafloteka.pl

 

Kto jest Administratorem Twoich danych osobowych?

Administratorem danych osobowych, które są wymagane w formularzu kontaktowym oraz przy składaniu zamówienia jest  KAFLOTEKA Pracownia Ceramiczna Olga Lewicka-Inglot ul. Jana Sobieskiego 24, 80-216 Gdańsk, NIP 894-266-81-79. Administrator wyznaczył Inspektora Ochrony Danych (IOD), który na wszelkie pytania, uwagi i prośby dotyczące zmian danych osobowych czeka pod adresem e-mail: pracownia@kafloteka.pl.

 

W jakim celu wykorzystujemy Twoje dane osobowe?

Dane osobowe, które podajesz w formularzu kontaktowym oraz przy składaniu zamówienia, są nam potrzebne wyłącznie do odpowiedzi na przesłane zapytanie oraz do realizacji tegoż zamówienia. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednak niezbędne do wykonywania w/w czynności.

 

Na jakiej podstawie i jak długo będziemy wykorzystywać Twoje dane?

Przetwarzanie danych osobowych odbywa się na podstawie Twojej zgody (art. 6 lit. ust. 1 lit. a) Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 UE z dnia 27 kwietnia 2016 r. czyli: „RODO”). Dane będą w naszym posiadaniu do momentu wycofania przez Ciebie zgody.

 

Komu możemy przekazać Twoje dane osobowe?

Przetwarzane przez nas dane osobowe nie są przekazywane do podmiotów trzecich. Dane nie są również przetwarzane w sposób zautomatyzowany i nie są profilowane. Jeśli ów punkt regulaminu ulegnie zmianie, poinformujemy Cię o tym.

 

Jakie przysługują Ci prawa w związku z przetwarzaniem przez nas Twoich danych?

W każdej chwili masz prawo żądać dostępu do danych, sprostowania, usunięcia, przenoszenia danych lub ograniczenia ich przetwarzania oraz zgłoszenia sprzeciwu. Wyrażenie zgody jest dobrowolne i możesz ją w każdym momencie wycofać. Nie będzie to miało wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na jej podstawie przed wycofaniem. Masz pytania? Pisz: pracownia@kafloteka.pl.